.: Kritika internetovej stránky HotSnackCZ

Zdravim,

chtěl bych Vás poprosit o konstruktivní kritiku eshopu www.hotsnack.cz. Jsou informace srozumitelné? Jak na Vás působí design? Znáte tento produkt?
Uvítám jakékoliv názory a podněty. Předem děkuji za seriózní odpovědi.

Hello Hotsnack.cz,
pekná stránka, kód vyladený, linky taktiež. Skoro niet čo vytknúť :-)

Pár nejakých poznámok:
1/ horizontálne menu mi pripadá nejaké divné. “Eshop”, “ako nakúpiť”,  “návod ke smažení”, “FAQ”, “velkoobchod” a “Kontakty”.  Jednoducho domotané. Položku “ako nakúpiť” by som vložil skôr do pravého stĺpca v podstránke eShop.

2/ obrázky v hlavičke sú pekné. Prvým dvom chýba jednoznačný popis, ako je to pri treťom “Nízka cena” a štvrtom “Čerstvá chuť”.
Na pravej strane by som trochu zmenšil textový obsah. Je tam toho až moc veľa /hlavne ten bod 1. a pôsobí to “přeplácano”

3/ stred už nieje taký jasný ako pri hlavičke. Veľa textu pokope a tú promo ponuku ochutnávkoého balenia by som trochu inak dizajnovo naštylyzoval. Nepasuje mi to tam k tomu textu. Skúsil by som na hlavnú stránku umiestniť skôr informácie o výrobkoch v štýle imidžovej brožúry, ktorá by sa vám tam hodila k hlavičke.

4/ stránka “Návod ke smažení”  je veľmi pekná. Takto by ste mali dopracovať aj podstránku Velkoobchod, kde mi chýba obsah.

5/ do podstránky KONTAKT, šupnite online mapu, ktorá vám krásne zaplné prázdne biele miesto.

6/ dopracujte si v kóde Meta description. Keď ste si dokázali upraviť linky, tak si myslím, že takýto detail by Vám uniknúť nemal. Mám namysli napríklad podstránku “Návod ke smažení”

7/ opäť k SEO detailom: na hlavnej stránke H1 tag. Zbytočne nevyužívate váhu nadpisov.

8/ optimalizujte si  odkazy ALT a TITLE tagy

9/ taktiež SEO optimalizácia pomocou obrázkov

Tak to je asi v rýchlosti všetko ohľadom nejakých detailov, hlavne z hľadiska SEO. Stránka je veľmi pekná a keď ju dopilujete aj z hľadiska pár drobností bude šlapať ako dobre namastený stroj :-)
Držím place v biznise so Snackom 😎
Internetová stránka HotSnackCZ

Tento obsah bol zaradený v Kritika webstránok. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>